Rozkład jazdy PKS Augustów – Łomża

02:30
17 sie
04:50
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
02:30
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
02:30
Augustów
02:35
Augustów
03:18
Ełk
03:22
Ełk
03:25
Ełk
03:50
Grajewo
04:05
Szczuczyn
04:27
Stawiski
04:50
Łomża
06:30
Emilianów
06:50
Warszawa
07:00
Warszawa
07:10
Warszawa
07:22
Warszawa
07:35
Warszawa
04:50
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
04:30
17 sie
06:20
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
04:30
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
04:30
Augustów
04:33
Augustów
04:55
Rajgród
05:15
Grajewo
05:35
Szczuczyn
06:20
Łomża
08:10
Warszawa
08:20
Warszawa
08:30
Warszawa
08:42
Warszawa
06:20
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:40
17 sie
10:00
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
07:40
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
07:40
Augustów
07:45
Augustów
08:30
Ełk
08:34
Ełk
08:37
Ełk
09:02
Grajewo
09:17
Szczuczyn
10:00
Łomża
11:40
Emilianów
12:00
Warszawa
12:10
Warszawa
12:20
Warszawa
12:32
Warszawa
12:45
Warszawa
10:00
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
10:05
17 sie
12:35
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
10:05
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
10:05
Augustów
10:10
Augustów
10:55
Ełk
10:59
Ełk
11:02
Ełk
11:27
Grajewo
12:07
Stawiski
12:35
Łomża
14:05
Emilianów
14:25
Warszawa
14:35
Warszawa
14:45
Warszawa
14:57
Warszawa
15:10
Warszawa
12:35
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:00
17 sie
15:20
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
13:00
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
13:00
Augustów
13:05
Augustów
13:50
Ełk
13:54
Ełk
13:57
Ełk
14:22
Grajewo
14:37
Szczuczyn
15:20
Łomża
17:00
Emilianów
17:20
Warszawa
17:30
Warszawa
17:40
Warszawa
17:52
Warszawa
18:05
Warszawa
15:20
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:30
17 sie
18:56
17 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
21,00
16:30
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
16:30
Augustów
16:35
Augustów
17:20
Ełk
17:24
Ełk
17:27
Ełk
17:52
Grajewo
18:07
Szczuczyn
18:29
Stawiski
18:56
Łomża
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:10
Warszawa
21:22
Warszawa
18:56
17 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:55
17 sie
01:15
18 sie
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
25,20
22:55
17 sie
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
22:45
Kowale Oleckie
23:05
Olecko
22:26
Suwałki
22:55
Augustów
23:00
Augustów
23:43
Ełk
23:47
Ełk
23:50
Ełk
00:15
Grajewo
00:30
Szczuczyn
00:52
Stawiski
01:15
Łomża
02:45
Emilianów
03:05
Warszawa
03:15
Warszawa
03:25
Warszawa
03:37
Warszawa
03:50
Warszawa
01:15
18 sie
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.title
  • Regularny przejazd
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: pl.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Popularne kierunki
Z miasta Augustów
Do miasta Łomża
Do miasta Augustów