Rozkład jazdy PKS Augustów – Łomża

13:00
21 kwi
15:20
21 kwi
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
20,00
13:00
21 kwi
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
13:00
Augustów
13:05
Augustów
13:50
Ełk
13:54
Ełk
13:57
Ełk
14:22
Grajewo
14:37
Szczuczyn
15:20
Łomża
17:00
Emilianów
17:20
Warszawa
17:30
Warszawa
17:40
Warszawa
17:52
Warszawa
18:05
Warszawa
15:20
21 kwi
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
16:30
21 kwi
18:51
21 kwi
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
20,00
16:30
21 kwi
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
16:30
Augustów
16:35
Augustów
17:20
Ełk
17:24
Ełk
17:27
Ełk
17:52
Grajewo
18:07
Szczuczyn
18:29
Stawiski
18:51
Łomża
20:50
Warszawa
21:00
Warszawa
21:10
Warszawa
21:22
Warszawa
18:51
21 kwi
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:55
21 kwi
01:15
22 kwi
Augustów, ul. 29 Listopada
Łomża, Dworzec Autobusowy
Kupić za
24,00
22:55
21 kwi
Augustów
Augustów, ul. 29 Listopada
22:45
Kowale Oleckie
23:05
Olecko
22:26
Suwałki
22:55
Augustów
23:00
Augustów
23:43
Ełk
23:47
Ełk
23:50
Ełk
00:15
Grajewo
00:30
Szczuczyn
00:52
Stawiski
01:15
Łomża
02:45
Emilianów
03:05
Warszawa
03:15
Warszawa
03:25
Warszawa
03:37
Warszawa
03:50
Warszawa
01:15
22 kwi
Łomża
Łomża, Dworzec Autobusowy
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Augustów
Do miasta Łomża
Do miasta Augustów