Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Augustów — Łomża

Najlepsza oferta

Codziennie
22:55
Czas przejazdu02 h. 20 min
+1 dzień

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

01:15
+1 dzień

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

23,10 

Rozkład jazdy autobusów Augustów — Łomża w 2019 roku

Codziennie
02:30
Czas przejazdu02 h. 20 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

04:50

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Codziennie
04:30
Czas przejazdu01 h. 50 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

06:20

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Codziennie
07:40
Czas przejazdu02 h. 20 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

10:00

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu02 h. 30 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

12:35

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu02 h. 20 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

15:20

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu02 h. 26 min

Augustów

Przystanek, ul. 29 Listopada

18:56

Łomża

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa

24,15 
Popularne kierunki
Z miasta Augustów
Do miasta Łomża
Do miasta Augustów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu