Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Łuków — Mikołajów w 2018 rok roku

19:25
Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12
Czas przejazdu 25 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
19:25
Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12
Czas przejazdu 24 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, nie
19:25
Czas przejazdu 25 h. 25 min
+1 dzień

Łuków

Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12

20:50
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

247
19:25
Łuków
Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Dorohusk PPC (Poland / Ukraine); Dorohusk PPC (Poland / Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:45
Czerwonohrad
"Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3"
05:25
Żółkiew
"Przystanek; ploshcha Konovaltsia 1"
06:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
07:25
Złoczów
"Stacja benzynowa OKKO; ul. Lvivska 67"
08:25
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
09:15
Wołoczyska
"Dworzec autobusowy Wołoczisk; ul. Nezalezhnosti 30"
10:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
12:20
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:55
Hajsyn
"Dworzec autobusowy Gaisin; ul. 1 Travnia 129"
14:55
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
18:40
Odessa
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58"
20:50
+1 dzień
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:25
Czas przejazdu 24 h. 25 min
+1 dzień

Łuków

Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12

20:50
+1 dzień

Mikołajów

Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21

251
19:25
Łuków
Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12
20:50
+1 dzień
Mikołajów
Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Łuków