Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Zamość — Biała Cerkiew w 2018 rok roku

22:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
Czas przejazdu 16 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
22:00
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:20+1 dzień
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

14:20
+1 dzień

Biała Cerkiew

Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A

145
22:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
+1 dzień
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

14:20
+1 dzień

Biała Cerkiew

Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A

145
22:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
+1 dzień
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

14:20
+1 dzień

Biała Cerkiew

Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A

145
22:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
+1 dzień
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
22:00
Czas przejazdu 16 h. 20 min
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

14:20
+1 dzień

Biała Cerkiew

Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A

145
22:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
+1 dzień
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
22:00
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Zamość

Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1

14:20
+1 dzień

Biała Cerkiew

Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A

148
22:00
Zamość
Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1
14:20
+1 dzień
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Zamość
Do miasta Zamość