Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Złoczów — Grudziądz w 2019 rok roku

Codziennie
12:55
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Złoczów

Przystanek, ul. Stepana Bandery 11

05:20
+1 dzień

Grudziądz

Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A

175,76 
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
02:45
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
05:20
+1 dzień
Grudziądz
Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
12:55
16 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Złoczów

Przystanek, ul. Stepana Bandery 11

05:20
+1 dzień

Grudziądz

Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A

181,03 
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
02:45
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
03:20
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
04:10
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
05:20
+1 dzień
Grudziądz
Stacja paliw ORLEN, Wiąg; 3A
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
wto, pią, nie
22:30
20 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Złoczów

Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67

18:55
+1 dzień

Grudziądz

Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40

183,08 
22:25
Złoczów
Stacja benzynowa OKKO, ul. Lvivska 67
23:35
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
00:45
Żółkiew
Przystanek, ploshcha Konovaltsia 1
01:25
Czerwonogród
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
+1 dzień
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Grudziądz
Do miasta Złoczów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży