Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweWiedeń - Český-Krumlov

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wiedeń — Český Krumlov

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:30
Czas przejazdu02 h. 45 min
Wiedeń
Vienna Mitte Marxergasse , Marxergasse 4c
15:15
Český Krumlov
Cesky Krumlov Parking K+R, Rooseveltova 25
174,30 
Przewoźnik: MiniBuzz
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wiedeń — Český Krumlov w 2021 roku

Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Wiedeń
Vienna Mitte Marxergasse , Marxergasse 4c
18:45
Český Krumlov
Cesky Krumlov Parking K+R, Rooseveltova 25
174,30 
Przewoźnik: MiniBuzz
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wiedeń
Do miasta Český Krumlov
Do miasta Wiedeń
Informacje o trasie autobusu Wiedeń — Český Krumlov
2
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 45 min.
Szacowany czas podróży
12:30 — 15:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:00 — 18:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
171 — 171 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami