Bilety autobusoweUlyanovsk - Moskwa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ulyanovsk — Moskwa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, pią
17:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Ulyanovsk
06:00
+1 dzień
Moskwa
109,68 
Przewoźnik: IP Salnikov O.V
Autobus: Mercedes
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ulyanovsk — Moskwa w 2021 roku

śro, nie
17:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
Ulyanovsk
Centrum handlowe Puszkarewskoje Kolco, Moskovskoye shosse 91
06:00
+1 dzień
Moskwa
Kawiarnia Samarkand (plac), Noworiazanskoye shosse 2
109,68 
Przewoźnik: IP Salnikov O.V
Autobus: Mercedes
Ocena:
pon, pią
17:30
Czas przejazdu13 h. 00 min
Ulyanovsk
05:30
+1 dzień
Moskwa
115,16 
Przewoźnik: Alekberova Aishan Khoshbakht Kzy IP - Agent, (Alekberov Eldar IP)
Autobus: Mercedes - Benz
Ocena:
śro, nie
17:30
Czas przejazdu12 h. 00 min
Ulyanovsk
McDonald's (centrum handlowe Puszkarewskoje Kolco), Moskowskoje szosa 91A
05:30
+1 dzień
Moskwa
Kawiarnia Samarkand (plac), Noworiazanskoye shosse 2
115,16 
Przewoźnik: Alekberova Aishan Khoshbakht Kzy IP - Agent, (Alekberov Eldar IP)
Autobus: Mercedes - Benz
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Moskwa
Informacje o trasie autobusu Ulyanovsk — Moskwa
4
Liczba autobusów w kierunku
13 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
17:00 — 06:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:30 — 05:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
110 — 110 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami