Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Słupsk — Perwomajsk w 2019 rok roku

05:00
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
w drodze 33 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Первомайськ АС, вул. Радянська, 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:00
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
w drodze 32 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:55+1 dzień
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8, ul. Radianska 8
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro

Rozkład jazdy autobusów Słupsk — Perwomajsk w 2019 rok roku

Codziennie
05:00
33 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

14:55
+1 dzień

Perwomajsk

Первомайськ АС, вул. Радянська, 8

210,00 
05:00
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
07:25
Gdynia
Dworzec autobusowy, plac Konstytucji
08:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
10:15
Grudziądz
Przystanek, ul. Rapackiego 23
11:30
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:35
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
13:40
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
15:00
Kutno
Przystanek, ul. Oporowska 10
16:15
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
18:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:30
Piaseczno
Dworzec autobusowy Piaseczno, ul. Leopolda Okulickiego 4
22:15
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
23:45
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
00:45
Hrebenne PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Hrebenne
03:50
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
05:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
08:00
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:15
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:55
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
14:55
+1 dzień
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, wto, śro
05:00
32 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Słupsk

Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15

14:55
+1 dzień

Perwomajsk

Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8, ul. Radianska 8

216,30 
05:00
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
14:55
+1 dzień
Perwomajsk
Dw. Autobusowy, ul. Radianska 8, ul. Radianska 8
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • IDEAL TRAVEL
Popularne kierunki
Z miasta Słupsk
Z miasta Perwomajsk
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!