Bilety autobusoweSłupsk - Lębork

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Słupsk — Lębork

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:05
Czas przejazdu53 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
07:58
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Słupsk — Lębork w 2020 roku

Codziennie
02:10
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
03:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
02:20
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
03:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
02:25
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
03:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
05:40
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
06:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
05:50
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
06:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
05:55
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
06:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
06:55
Czas przejazdu01 h. 03 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
07:58
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
07:10
Czas przejazdu48 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
07:58
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
10:10
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
11:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
10:20
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
11:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
10:25
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
11:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza pon
11:40
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
12:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza pon
11:50
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
12:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza pon
11:55
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
12:44
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
14:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
15:10
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
14:20
Czas przejazdu50 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
15:10
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
14:25
Czas przejazdu45 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
15:10
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza wto i sob
15:10
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
16:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza wto i sob
15:20
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
16:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza wto i sob
15:25
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
16:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
pon, czw, pią, nie
18:10
Czas przejazdu01 h. 03 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
19:13
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
pon, czw, pią, nie
18:20
Czas przejazdu53 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
19:13
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
pon, czw, pią, nie
18:25
Czas przejazdu48 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
19:13
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, śro, sob
20:10
Czas przejazdu01 h. 04 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
21:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, śro, sob
20:20
Czas przejazdu54 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
21:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, śro, sob
20:25
Czas przejazdu49 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
21:14
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
21:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Słupsk
Przystanek, ul. Szczecińska / Dunikowskiego
22:40
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
21:50
Czas przejazdu50 min
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
22:40
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
wto, sob
21:55
Czas przejazdu45 min
Słupsk
Przystanek, ul. Gdańska / Wiejska
22:40
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Słupsk
Do miasta Lębork
Z miasta Lębork
Informacje o trasie autobusu Słupsk — Lębork
30
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 54 min.
Szacowany czas podróży
02:10 — 03:14
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:55 — 22:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
36 — 45 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami