Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lębork — Gdynia

Najlepsza oferta

Codziennie
23:45
Czas przejazdu50 min
+1 dzień

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

00:35
+1 dzień

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 

Rozkład jazdy autobusów Lębork — Gdynia w 2019 rok

Codziennie
03:35
Czas przejazdu50 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

04:25

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
05:15
Czas przejazdu50 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

06:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu53 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

08:53

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu50 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

11:50

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu50 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

14:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu50 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

16:05

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
16:45
Czas przejazdu53 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

17:38

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Codziennie
19:15
Czas przejazdu53 min

Lębork

Rondo, ul. Krzywoustego

20:08

Gdynia

Przystanek, ul. Morska

35,00 
Popularne kierunki
Do miasta Gdynia
Do miasta Lębork
Z miasta Gdynia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu