Bilety autobusoweLębork - Słupsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lębork — Słupsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

śro, nie
02:15
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
03:10
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lębork — Słupsk w 2020 roku

Codziennie
00:45
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
01:40
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Poza śro i nie
03:15
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
04:10
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
06:45
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
07:40
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
12:45
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
W piątki
12:45
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
13:40
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
14:45
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
15:40
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
17:15
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
18:10
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
20:10
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:
Codziennie
21:45
Czas przejazdu55 min
Lębork
Rondo, ul. Krzywoustego
22:40
Słupsk
Dworzec autobusowy, ul. H.Kołłątaja 15
45,00 
Przewoźnik: air-transfer.pl
Autobus: Мерседес спринтер
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Lębork
Do miasta Lębork
Z miasta Słupsk
Informacje o trasie autobusu Lębork — Słupsk
10
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 55 min.
Szacowany czas podróży
00:45 — 01:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:45 — 22:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
45 — 45 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami