Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Penza — Moskwa

Najlepsza oferta

Codziennie
22:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

07:30
+1 dzień

Moskwa

Dworzec kolejowy Kazan, metra Komsomolskaya; ul. Novoryazanskaya 4

85,16 

Rozkład jazdy autobusów Penza — Moskwa w 2019 roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu10 h. 20 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

05:20
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75

85,16 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

04:30
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

85,16 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

04:50
+1 dzień

Moskwa

Dworzec kolejowy Kazan, metra Komsomolskaya; ul. Novoryazanskaya 4

85,16 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

06:00
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75

85,16 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

05:30
+1 dzień

Moskwa

Dworzec kolejowy Kazan, metra Komsomolskaya; ul. Novoryazanskaya 4

85,16 
Codziennie
19:50
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

05:00
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

85,16 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu10 h. 10 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

07:00
+1 dzień

Moskwa

Międzynarodowy dworzec autobusowy Sewernye Worota, ul. Dybenko 7 budynek 1

85,16 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu09 h. 40 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

06:30
+1 dzień

Moskwa

Dworzec kolejowy Kazan, metra Komsomolskaya; ul. Novoryazanskaya 4

85,16 
Codziennie
20:50
Czas przejazdu09 h. 10 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

06:00
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

85,16 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

07:00
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Kotelniki, metro Kotelniki; okręg Opytnoye Pole 6

85,16 
Codziennie
22:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
+1 dzień

Penza

Parking przy dworcu autobusowem, ul. Lunaczarskoho 1

08:00
+1 dzień

Moskwa

Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75

99,35 
Popularne kierunki
Do miasta Penza
Z miasta Moskwa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu