Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Moskwa — Shibenets w 2018 rok roku

08:25
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
Czas przejazdu 06 h. 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:09
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
Czas przejazdu 06 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:19
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:30
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
Czas przejazdu 06 h. 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:14+1 dzień
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
08:25
Czas przejazdu 06 h. 44 min

Moskwa

Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )

15:09

Shibenets

Przystanek; ul. Karla Marksa 3E

59
08:25
Moskwa
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
10:00
Obninsk
"Dworzec autobusowy; ul. Zelaznodoroznaja 7"
12:14
Sukhinichi
"Sukhinichi; Sukhinichi"
13:05
Zhizdra
"Przystanek; ul. Urickogo"
13:34
Voylovo
"Voylovo; Voylovo"
13:49
Lyudinovo
"Przystanek autobusowy "Centrum handlowe"; Ulica Engelsa; Dom 7А"
14:30
Dyatkovo
"Dyatkovo; Dyatkovo"
14:54
Lyubokhna
"Lyubokhna; Lyubokhna"
15:09
Shibenets
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
  • Autobus
  • ANDARRE 850
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Komfortowe siedzenia
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Klen 2

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:40
Czas przejazdu 06 h. 39 min

Moskwa

Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )

23:19

Shibenets

Przystanek; ul. Karla Marksa 3E

59
16:40
Moskwa
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
18:15
Obninsk
"Dworzec autobusowy; ul. Zelaznodoroznaja 7"
20:29
Sukhinichi
"Sukhinichi; Sukhinichi"
21:20
Zhizdra
"Przystanek; ul. Urickogo"
21:44
Voylovo
"Voylovo; Voylovo"
22:00
Lyudinovo
"Przystanek autobusowy "Centrum handlowe"; Ulica Engelsa; Dom 7А"
22:40
Dyatkovo
"Dyatkovo; Dyatkovo"
23:04
Lyubokhna
"Lyubokhna; Lyubokhna"
23:19
Shibenets
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
  • Autobus
  • ANDARRE 850
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Komfortowe siedzenia
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Klen 2

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:30
Czas przejazdu 06 h. 44 min
+1 dzień

Moskwa

Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )

05:14
+1 dzień

Shibenets

Przystanek; ul. Karla Marksa 3E

59
22:30
Moskwa
Автостанція " Теплий Стан"; м. Москва, Новоясенєвський проспект, вл. 4 ( ст. метро " Теплий Стан" )
00:05
Obninsk
"Dworzec autobusowy; ul. Zelaznodoroznaja 7"
02:19
Sukhinichi
"Sukhinichi; Sukhinichi"
03:10
Zhizdra
"Przystanek; ul. Urickogo"
03:39
Voylovo
"Voylovo; Voylovo"
03:54
Lyudinovo
"Przystanek autobusowy "Centrum handlowe"; Ulica Engelsa; Dom 7А"
04:35
Dyatkovo
"Dyatkovo; Dyatkovo"
04:59
Lyubokhna
"Lyubokhna; Lyubokhna"
05:14
+1 dzień
Shibenets
Przystanek; ul. Karla Marksa 3E
  • Autobus
  • ANDARRE 850
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Rozkładane siedzenia
  • Pas bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu
  • Komfortowe siedzenia
  • Indywidualne oświetlenie dla każdego pasażera
  • Siedzenia rozkładane
  • Gniazdka USB
  • System audio wspólny dla całego autobusu
  • System video wspólny dla całego autobusu
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Klen 2
  • Oceniono na 4.2 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    4.4
  • Stan techniczny
    4.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.0
Popularne kierunki
Do miasta Shibenets
Do miasta Moskwa
Z miasta Shibenets