Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweKońskie - Starachowice

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Końskie — Starachowice

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
23:23
Czas przejazdu01 h. 09 min
Końskie
Końskie, Końskie, ul. Wojska Polskiego (centrum przesiadkowe)/01
00:32
+1 dzień
Starachowice
Starachowice, Starachowice, ul. Nadrzeczna
16,80 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Końskie — Starachowice w 2020 roku

Codziennie
16:07
Czas przejazdu01 h. 04 min
Końskie
Kościół, ul. Ks. Granata
17:11
Starachowice
Starachowice, Starachowice, ul. Nadrzeczna
16,80 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
pon, wto
16:08
Czas przejazdu01 h. 09 min
Końskie
Końskie, Końskie, ul. Wojska Polskiego (centrum przesiadkowe)/01
17:17
Starachowice
Starachowice, Starachowice, ul. Nadrzeczna
16,80 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
pon, wto
19:18
Czas przejazdu01 h. 09 min
Końskie
Końskie, Końskie, ul. Wojska Polskiego (centrum przesiadkowe)/01
20:27
Starachowice
Starachowice, Starachowice, ul. Nadrzeczna
16,80 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:
Codziennie
19:47
Czas przejazdu01 h. 04 min
Końskie
Kościół, ul. Ks. Granata
20:51
Starachowice
Starachowice, Starachowice, ul. Nadrzeczna
16,80 
Przewoźnik: PKS Ostrowiec Św.
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Końskie — Starachowice
5
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 7 min.
Szacowany czas podróży
16:07 — 17:11
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:23 — 00:32
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17 — 17 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami