Bilety autobusoweKazań - Moskwa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kazań — Moskwa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
19:00
Czas przejazdu14 h. 10 min
Kazań
09:10
+1 dzień
Moskwa
70,97 
Przewoźnik: ООО "Мобил Трак Центр"
Autobus: GOLDEN DRAGON (51) В 150 РР 750 RUS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kazań — Moskwa w 2022 roku

W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Kazań
08:00
+1 dzień
Moskwa
101,61 
Przewoźnik: "Sport Life Tour" LLC
Autobus: Скания
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu14 h. 45 min
Kazań
Poczta Rosja, metro Kreml; Stacja kolejowa obszar 1
07:00
+1 dzień
Moskwa
Dworzec autobusowy Schelkowsky, metro Sczelkowskaja; Shchelkovskoye szosa 75
106,45 
Przewoźnik: IP Lazareva G.T.
Autobus: NEOPLAN
Ocena:
3.2

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kazań
Do miasta Kazań
Informacje o trasie autobusu Kazań — Moskwa
4
Liczba autobusów w kierunku
14 godz. 13 min.
Szacowany czas podróży
16:15 — 07:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:00 — 09:10
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
87 — 216 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami