Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jampol — Bokijówka w 2018 rok roku

11:10
Ямполь (Винницкая обл.); Jampol
Czas przejazdu 02 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:00
Bokiivka; Bokijówka
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
pon, wto, śro, czw, sob, nie
11:10
Czas przejazdu 02 h. 50 min

Jampol

Ямполь (Винницкая обл.); Jampol

14:00

Bokijówka

Bokiivka; Bokijówka

12
11:10
Jampol
Ямполь (Винницкая обл.); Jampol
11:15
Tychomel
"Tychomel; Tychomel"
11:20
Vodychky
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
11:26
Sushivtsi
"Sushivtsi; Sushivtsi"
11:32
Zhemelyntsi
"Zhemelyntsi; Zhemelyntsi"
11:40
Mokrovolya
"Mokrovolya; Mokrovolya"
11:45
Biłohirja
"Bilohirya; Bilohirya"
11:58
Semeniv
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
12:07
Denysivka
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
12:12
Danylivka
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
12:18
Turivka
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
12:25
Korov'je
"Korov'je; Korov'je"
12:30
Teofipol
"Teofipol; Teofipol"
12:50
Karaina
"Karaina; Karaina"
13:02
Bazalia
"Bazalia; Bazalia"
13:13
Bohdanivka
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
13:21
Kupiel
"Kupel; Kupel"
13:30
Haidaiky
"Haidaiky; Haidaiky"
13:40
Pysarivka
"Bokijówka; Ukraina, Chmielnicki"
13:45
Wójtowce
"Wójtowce; Wójtowce"
14:00
Bokijówka
Bokiivka; Bokijówka
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Spódnice Tour ATP o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Bokijówka
Z miasta Bokijówka