Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Grodno — Wołkowysk

Najlepsza oferta

Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 25 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

09:25

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

11,63 

Rozkład jazdy autobusów Grodno — Wołkowysk w 2019 roku

pon, śro, sob
19:25
Czas przejazdu01 h. 15 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

20:40

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,85 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu01 h. 40 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

12:00

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
W dni powszednie
13:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

14:35

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu01 h. 20 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

14:50

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 35 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

15:35

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 33 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

16:33

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
Codziennie
16:30
Czas przejazdu01 h. 26 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

17:56

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu01 h. 25 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

18:25

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
pon, wto, sob
19:30
Czas przejazdu01 h. 20 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

20:50

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

12,86 
Codziennie
08:05
Czas przejazdu01 h. 47 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

09:52

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
Codziennie
09:10
Czas przejazdu02 h. 00 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

11:10

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 45 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

12:45

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
Codziennie
14:40
Czas przejazdu01 h. 45 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

16:25

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
pon, śro
16:35
Czas przejazdu02 h. 29 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

19:04

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
Codziennie
17:20
Czas przejazdu01 h. 57 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

19:17

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu01 h. 50 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

20:10

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,28 
pon, wto, nie
10:10
Czas przejazdu01 h. 54 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

12:04

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,41 
W dni powszednie
16:15
Czas przejazdu01 h. 25 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

17:40

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,41 
Codziennie
08:50
Czas przejazdu01 h. 23 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

10:13

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,59 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 23 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

16:53

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

13,59 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu01 h. 30 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

19:30

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

14,57 
pon, wto, śro
12:30
Czas przejazdu02 h. 07 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

14:37

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

15,78 
pon, śro
17:40
Czas przejazdu01 h. 45 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

19:25

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

15,78 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu01 h. 20 min

Grodno

Dworzec autobusowy Grodno, ulitsa Krasnoarmyeyskaya 7A

08:25

Wołkowysk

ВОЛКОВЫСК_АС(ВОЛКОВЫСК) -- Беларусь, Volkovysk

17,38 
Popularne kierunki
Z miasta Grodno
Do miasta Grodno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu