Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Grójec — Krzemieniec w 2018 rok roku

09:45
Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48
Czas przejazdu 10 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią, nie
09:45
Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48
Czas przejazdu 09 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:40
KRZEMIENIEC; ul.Dubienska 138
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
pon, śro, pią, nie
09:45
Czas przejazdu 10 h. 55 min

Grójec

Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48

20:40

Krzemieniec

Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137

66
09:45
Grójec
Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48
10:45
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
12:55
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
14:10
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
15:20
Hrubieszów
"Dworzec autobusowy; ul. Nowa 20"
16:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
16:55
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
18:45
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
19:55
Dubno
"Pomnik wyczyn I. Iwanow; ul. Tarasa Shevchenka"
20:40
Krzemieniec
Dworzec autobusowy; ul.Dubeńska 137
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zbarazke ATP-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
09:45
Czas przejazdu 09 h. 55 min

Grójec

Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48

20:40

Krzemieniec

KRZEMIENIEC; ul.Dubienska 138

67
09:45
Grójec
Sklep Kaufland; ul. Armii Krajowej 48
20:40
Krzemieniec
KRZEMIENIEC; ul.Dubienska 138
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • UA-PL

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Grójec