Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Horodyszcze w 2018 rok roku

06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 33 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu 33 h. 55 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

16:30
+1 dzień

Horodyszcze

Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122

261
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
14:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
16:05
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
16:30
+1 dzień
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki