Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gliwice — Łubnie w 2019 rok roku

10:25
Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8
Czas przejazdu 27 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
10:25
Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8
Czas przejazdu 27 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, czw, nie
10:25
Czas przejazdu 27 h. 25 min
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

181
10:25
Gliwice
Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
12:40
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
14:35
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
16:45
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
18:25
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
14:15
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
14:50
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
10:25
Czas przejazdu 27 h. 25 min
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157

192
10:25
Gliwice
Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8
14:50
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Łubnie
Do miasta Gliwice
Z miasta Łubnie