Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Gliwice — Łubnie w 2019 rok roku

Codziennie
17:30
22 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

16:30
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

157,78 
17:25
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:55
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:25
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
01:00
Krakowiec
Łubnie, Ukraina, Połtawski
03:20
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
06:10
Dubno
Dworzec autobusowy Dubno, ul. Zabrama 26
06:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
13:40
Boryspol (airport)
Lotnisko Boryspil, miasto Boryspil
16:30
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • Neoplan(Free)
wto, czw, nie
10:25
28 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Gliwice

Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8

14:50
+1 dzień

Łubnie

Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157

186,47 
10:05
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:45
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
12:40
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
14:15
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
14:50
+1 dzień
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Łubnie
Do miasta Gliwice
Z miasta Łubnie
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży