Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bielefeld — Kołobrzeg

Najlepsza oferta

Poza nie
17:30
Czas przejazdu10 h. 00 min
Bielefeld
Dworzec kolejowy Bielefeld, Eisenbahnstraße 42
03:30
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec PKS, stan. 1, Al. Kolejowa 6, Kołobrzeg
214,00 
Przewoźnik: EST-LOREK
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Bielefeld — Kołobrzeg w 2019 roku

Codziennie
22:40
Czas przejazdu11 h. 20 min
Bielefeld
Dworzec autobusowy, Eisenbahnstrasse 39
10:00
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
304,98 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu11 h. 00 min
Bielefeld
Dworzec autobusowy, Eisenbahnstrasse 39
10:00
+1 dzień
Kołobrzeg
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 6
304,98 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Bielefeld
Do miasta Bielefeld
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu