Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Berdiańsk — Toruń w 2019 rok roku

15.02, 22.02, 01.03, 08.03, 15.03...
08:30
36 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Berdiańsk

Kompleks sportowy, Melitopílske shose 27

20:00
+1 dzień

Toruń

Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

234,79 
08:20
Berdiańsk
Kompleks sportowy, Melitopílske shose 27
11:30
Zaporoże
Przystanek, ploshcha Svobody
13:30
Dnipro
Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 29A
14:35
Nowomoskowsk
Przystanek, ul. Hetmanska 34
15:45
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
17:30
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
22:30
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
23:00
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
00:50
Żytomierz
Przystanek, pl. Peremohy 3
03:50
Równe
Supermarket Silpo, ul. Kijowska 69
05:20
Łuck
Centrum handlowe Epicenter, ul. Okruzhna 37
06:20
Kowel
Przystanek autobusowy "Kovelsilmash", ulica Varshavskaya; dom 1
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
12:00
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
15:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
18:00
Kutno
Dworzec autobusowy, ul. Żwirki i Wigury
19:00
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
20:00
+1 dzień
Toruń
Dworzec autobusowy, ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Klimatyzacja
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.
  • King Long
wto, pią, nie
03:30
37 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Berdiańsk

Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4

16:30
+1 dzień

Toruń

Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4

278,81 
03:20
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
05:40
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
07:45
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
+1 dzień
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Toruń
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!