Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweZnojmo - Igława

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Znojmo — Igława

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu01 h. 18 min
Znojmo
Dworzec autobusowy, ul. Horakove 6
17:18
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
15,44 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Znojmo — Igława w 2021 roku

W poniedziałki
16:05
Czas przejazdu01 h. 13 min
Znojmo
Osiedle Prague, ul. Pražska
17:18
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
15,44 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza nie
05:30
Czas przejazdu01 h. 18 min
Znojmo
Dworzec autobusowy, ul. Horakove 6
06:48
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
22,15 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Poza nie
05:35
Czas przejazdu01 h. 13 min
Znojmo
Osiedle Prague, ul. Pražska
06:48
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
22,15 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 18 min
Znojmo
Dworzec autobusowy, ul. Horakove 6
15:18
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
22,15 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:05
Czas przejazdu01 h. 13 min
Znojmo
Osiedle Prague, ul. Pražska
15:18
Igława
Dworzec Autobusowy, ul. Jiraskova 1693/8
22,15 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Znojmo
Do miasta Igława
Do miasta Znojmo
Z miasta Igława
Informacje o trasie autobusu Znojmo — Igława
6
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 15 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 06:48
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:05 — 17:18
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16 — 16 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami