Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Witebsk — Pskov

Najlepsza oferta

Codziennie
23:40
Czas przejazdu05 h. 05 min
+1 dzień

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

04:45
+1 dzień

Pskov

Dworzec autobusowy Pskov, ul. Wokzalnaja 21

54,57 

Rozkład jazdy autobusów Witebsk — Pskov w 2019 rok

Codziennie
13:50
Czas przejazdu07 h. 10 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

21:00

Pskov

Dworzec autobusowy Pskov, ul. Wokzalnaja 21

62,62 
Codziennie
22:30
Czas przejazdu05 h. 15 min
+1 dzień

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

03:45
+1 dzień

Pskov

Dworzec autobusowy Pskov, ul. Wokzalnaja 21

70,97 
Poza wto i sob
01:30
Czas przejazdu06 h. 30 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

08:00

Pskov

Dworzec autobusowy Pskov, ul. Wokzalnaja 21

74,90 
Popularne kierunki
Z miasta Witebsk
Do miasta Pskov
Do miasta Witebsk
Z miasta Pskov
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu