Bilety autobusoweWitebsk - Smolensk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Witebsk — Smolensk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza wto
17:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Witebsk
Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12
19:45
Smolensk
Dworzec autobusowy, ul. Kashena 13
23,34 
Przewoźnik: ОГУП ВМАП г. Смоленск
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
3.4

Rozkład jazdy autobusów Witebsk — Smolensk w 2020 roku

Codziennie
06:45
Czas przejazdu02 h. 45 min
Witebsk
Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12
09:30
Smolensk
Dworzec autobusowy, ul. Kashena 13
23,34 
Przewoźnik: Филиал "АП №1 г. Витебска" ОАО"Витебскоблавтотранс" (межгород) ОАО"ВИТЕБСКОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
4.9
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 45 min
Witebsk
Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12
10:45
Smolensk
Dworzec autobusowy, ul. Kashena 13
23,34 
Przewoźnik: Филиал "АП №1 г. Витебска" ОАО"Витебскоблавтотранс" (межгород) ОАО"ВИТЕБСКОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
4.6
Codziennie
10:45
Czas przejazdu02 h. 45 min
Witebsk
Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12
13:30
Smolensk
Dworzec autobusowy, ul. Kashena 13
23,34 
Przewoźnik: ОГУП ВМАП г. Смоленск
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
3.8

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Witebsk
Do miasta Smolensk
Do miasta Witebsk
Z miasta Smolensk
Informacje o trasie autobusu Witebsk — Smolensk
4
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 45 min.
Szacowany czas podróży
06:45 — 09:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:00 — 19:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23 — 23 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami