Bilety autobusoweWenecja - Padwa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wenecja — Padwa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
10:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
11:45
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
102,30 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wenecja — Padwa w 2022 roku

W poniedziałki
20:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
21:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
102,30 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
07:40
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
162,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
07:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
08:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
162,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
17:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
18:10
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
162,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
18:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
19:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
162,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
19:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
20:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
162,75 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
06:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
07:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
08:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
09:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
09:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
10:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
10:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
11:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
11:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
12:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
12:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
13:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
15:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
16:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
16:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
17:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
17:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
18:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
20:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
21:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
21:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
22:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
22:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
23:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
172,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
00:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
01:45
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
176,69 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
15:45
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
176,73 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
14:10
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
14:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:25
Czas przejazdu45 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
14:10
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
14:40
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:40
Czas przejazdu45 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
16:25
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
16:55
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
178,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:15
Czas przejazdu50 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
04:05
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
180,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
00:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
01:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,00 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
02:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
03:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,00 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
04:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
05:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,00 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
05:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
06:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,00 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
23:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
23:45
+1 dzień
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,00 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw
03:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
04:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,28 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:25
Czas przejazdu50 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
04:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
186,28 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
16:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
187,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu45 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
14:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
195,59 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
04:45
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
210,89 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
08:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
09:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
09:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
10:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
11:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
12:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
17:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
18:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
19:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
19:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
241,79 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro, czw
02:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
03:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
248,38 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
03:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
04:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
248,38 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
06:45
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
251,10 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw, sob
14:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
15:00
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
253,07 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
14:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
15:15
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
253,07 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw
14:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
15:30
Padwa
Padua Piazza Stazione, Piazzale della Stazione
253,07 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wenecja
Do miasta Padwa
Do miasta Wenecja
Z miasta Padwa
Informacje o trasie autobusu Wenecja — Padwa
63
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 57 min.
Szacowany czas podróży
00:00 — 01:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 23:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19 — 311 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami