Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweWenecja - Lublana

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wenecja — Lublana

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
22:05
Czas przejazdu04 h. 09 min
Wenecja
Dworzec kolejowy Tronczetto, ul. Isola Nova del Tronczetto 311
02:14
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Dolgi Most, Dolgi Most
87,42 
Przewoźnik: Nomago
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wenecja — Lublana w 2020 roku

Codziennie
09:55
Czas przejazdu03 h. 44 min
Wenecja
Dworzec kolejowy Tronczetto, ul. Isola Nova del Tronczetto 311
13:39
Lublana
Dworzec autobusowy, al. Osvobodilne Fronte 4
87,43 
Przewoźnik: Nomago
Ocena:
Poza śro
11:50
Czas przejazdu03 h. 10 min
Wenecja
Dworzec kolejowy Mestre, al. Stacione 8
15:00
Lublana
Ljubljana Dalmatinova ulica, Dalmatinova ulica 7
110,69 
Przewoźnik: DRD Turizem
Ocena:
pon, wto, czw, pią
13:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
16:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
167,36 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, śro
13:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
16:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
169,92 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
11:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
14:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
197,39 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, czw, pią
18:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
21:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
199,90 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
19:45
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
23:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
220,97 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
11:15
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
14:45
Lublana
Dworzec autobusowy, al. Osvobodilne Fronte 4
224,93 
Przewoźnik: TripstAir
Ocena:
W poniedziałki
08:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
11:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
225,77 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
18:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
225,87 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W dni powszednie
22:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
01:45
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
225,87 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
09:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
226,41 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
02:30
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
243,41 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:55
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
02:55
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
244,20 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
00:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
03:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
244,66 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
22:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
01:30
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
245,07 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto, czw, pią
20:15
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
23:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
247,88 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
19:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
22:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
247,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
14:45
Lublana
Dworzec autobusowy, al. Osvobodilne Fronte 4
247,96 
Przewoźnik: TripstAir
Ocena:
W poniedziałki
03:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
06:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
248,40 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, pią, sob
16:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
19:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
249,03 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, czw
10:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
13:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
249,28 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
08:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
249,50 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
09:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
12:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
249,50 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza śro
14:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
17:45
Lublana
Dworzec autobusowy, al. Osvobodilne Fronte 4
249,50 
Przewoźnik: TripstAir
Ocena:
Poza wto i nie
15:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
18:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
250,24 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:45
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
08:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
250,57 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
06:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
09:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
251,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, czw
17:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
21:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
251,04 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
19:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
22:25
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
262,63 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
21:15
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
00:45
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
266,37 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
02:15
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
266,37 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
03:30
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
07:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
267,34 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Poza czw
19:30
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
22:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
267,34 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
03:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
06:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
268,78 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
04:15
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
07:45
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
293,93 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
21:30
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
00:45
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
298,52 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
22:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
01:25
+1 dzień
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
301,61 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
12:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
15:25
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
302,97 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
20:40
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
23:55
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
302,97 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
08:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
11:25
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
302,98 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
16:30
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
303,06 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
19:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
303,84 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
16:45
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
20:00
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
304,09 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
19:15
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
304,22 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
18:45
Czas przejazdu03 h. 30 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
22:15
Lublana
Dworzec autobusowy, al. Osvobodilne Fronte 4
305,18 
Przewoźnik: TripstAir
Ocena:
W poniedziałki
09:40
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
12:55
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
306,83 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
12:40
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Piazzale Roma Parking, Rio Terà Sant'Andrea 460
15:55
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
306,83 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:10
Czas przejazdu03 h. 15 min
Wenecja
Venice Marittima, Direzione Porto Marittimo
16:25
Lublana
Ljubljana Bus Station, Trg Osvobodilne fronte 3
307,65 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Wenecja
Do miasta Lublana
Do miasta Wenecja
Z miasta Lublana
Informacje o trasie autobusu Wenecja — Lublana
99
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 16 min.
Szacowany czas podróży
00:00 — 03:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:55 — 02:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
61 — 382 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami