Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Valmiera — Valka

Najlepsza oferta

Codziennie
20:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Valmiera
21:50
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Valmiera — Valka w 2019 roku

Poza nie
06:00
Czas przejazdu01 h. 05 min
Valmiera
07:05
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Valmiera
09:10
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu01 h. 05 min
Valmiera
10:55
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:25
Czas przejazdu01 h. 05 min
Valmiera
13:30
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
16:05
Czas przejazdu01 h. 05 min
Valmiera
17:10
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 05 min
Valmiera
18:35
Valka
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:04
Czas przejazdu01 h. 26 min
Valmiera
Valmiera VTU, Valmiera
13:30
Valka
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
pon, śro
15:10
Czas przejazdu01 h. 53 min
Valmiera
17:03
Valka
15,32 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Valmiera
Do miasta Valka
Do miasta Valmiera
Z miasta Valka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu