Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Valka — Valmiera

Najlepsza oferta

W dni powszednie
06:45
Czas przejazdu50 min
Valka
07:35
Valmiera
12,21 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Valka — Valmiera w 2019 roku

Codziennie
04:50
Czas przejazdu50 min
Valka
05:40
Valmiera
12,21 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Poza nie
07:40
Czas przejazdu01 h. 13 min
Valka
08:53
Valmiera
13,18 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
05:40
Czas przejazdu01 h. 36 min
Valka
07:16
Valmiera
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
10:15
Czas przejazdu01 h. 26 min
Valka
11:41
Valmiera
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 26 min
Valka
13:26
Valmiera
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
14:10
Czas przejazdu01 h. 31 min
Valka
15:41
Valmiera
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
18:40
Czas przejazdu01 h. 26 min
Valka
20:06
Valmiera
13,89 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
W poniedziałki
06:40
Czas przejazdu01 h. 55 min
Valka
08:35
Valmiera
15,14 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
pon, nie
12:35
Czas przejazdu01 h. 55 min
Valka
14:30
Valmiera
15,32 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Valka
Do miasta Valmiera
Do miasta Valka
Z miasta Valmiera
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu