Bilety autobusoweUfa - Salavat

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ufa — Salavat

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza wto
09:20
Czas przejazdu03 h. 20 min
Ufa
12:40
Salavat
23,77 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ufa — Salavat w 2021 roku

Poza wto i śro
11:30
Czas przejazdu03 h. 20 min
Ufa
14:50
Salavat
27,37 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto
20:00
Czas przejazdu02 h. 55 min
Ufa
22:55
Salavat
27,37 
Przewoźnik: АТП Мелеузовское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto i śro
07:00
Czas przejazdu03 h. 13 min
Ufa
10:13
Salavat
28,09 
Przewoźnik: ООО "ПАН-АВТО"
Autobus: Луидор(19)
Ocena:
Poza wto
08:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Ufa
11:30
Salavat
28,09 
Przewoźnik: ИП Сорокин Сергей Васильевич
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto i śro
12:35
Czas przejazdu03 h. 45 min
Ufa
16:20
Salavat
28,09 
Przewoźnik: Кванта
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto i śro
13:50
Czas przejazdu03 h. 03 min
Ufa
16:53
Salavat
28,09 
Przewoźnik: ООО "ПАН-АВТО"
Autobus: Луидор(19)
Ocena:
Poza wto
15:20
Czas przejazdu03 h. 10 min
Ufa
18:30
Salavat
28,09 
Przewoźnik: АТПП Стерлитамакское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
pon, czw, pią, nie
18:00
Czas przejazdu02 h. 40 min
Ufa
20:40
Salavat
28,09 
Przewoźnik: ООО Автобус
Autobus: Ссанг Ионг Трансстар(45)
Ocena:
Poza wto
10:45
Czas przejazdu03 h. 10 min
Ufa
13:55
Salavat
28,81 
Przewoźnik: АТП Мелеузовское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto
16:50
Czas przejazdu03 h. 10 min
Ufa
20:00
Salavat
28,81 
Przewoźnik: АТП Мелеузовское
Autobus: Нефаз(42)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Ufa
Do miasta Salavat
Do miasta Ufa
Informacje o trasie autobusu Ufa — Salavat
12
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 14 min.
Szacowany czas podróży
07:00 — 10:13
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:00 — 22:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
24 — 29 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami