Bilety autobusoweSalavat - Ufa

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Salavat — Ufa

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:45
Czas przejazdu04 h. 05 min
Salavat
16:50
Ufa
22,35 
Przewoźnik: LLC Bashkir automobile lines
Autobus: Setra 415
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Salavat — Ufa w 2021 roku

Codziennie
12:45
Czas przejazdu04 h. 05 min
Salavat
Przystanek (naprzeciwko Katedry Świętego Wniebowzięcia), ul. Ufimskaja 35
16:50
Ufa
Pałac Sportowy, ul. 50 let SSSR
22,35 
Przewoźnik: LLC Bashkir automobile lines
Autobus: Setra 415
Ocena:
Poza czw i nie
06:00
Czas przejazdu03 h. 00 min
Salavat
09:00
Ufa
23,77 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Mersedes Bens (19)
Ocena:
pon, wto, czw
07:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Salavat
10:20
Ufa
23,77 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Mersedes Bens (19)
Ocena:
Poza czw i nie
05:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Salavat
08:25
Ufa
25,93 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
pon, wto, czw, pią
11:40
Czas przejazdu03 h. 03 min
Salavat
14:43
Ufa
28,09 
Przewoźnik: ООО "ПАН-АВТО"
Autobus: Луидор(19)
Ocena:
pon, wto, czw, pią
14:40
Czas przejazdu03 h. 03 min
Salavat
17:43
Ufa
28,09 
Przewoźnik: ООО "ПАН-АВТО"
Autobus: Луидор(19)
Ocena:
pon, wto, czw, pią
19:40
Czas przejazdu03 h. 03 min
Salavat
22:43
Ufa
28,09 
Przewoźnik: ООО "ПАН-АВТО"
Autobus: Луидор(19)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Ufa
Do miasta Salavat
Z miasta Ufa
Informacje o trasie autobusu Salavat — Ufa
9
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 28 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 08:25
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:40 — 22:43
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22 — 29 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami