Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweTaurage – Kowno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Taurage — Kowno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
17:25
Czas przejazdu02 h. 25 min
Taurage
Tauragė, Taurogi
19:50
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
43,74 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Taurage — Kowno w 2020 roku

W poniedziałki
12:55
Czas przejazdu02 h. 35 min
Taurage
Tauragė, Taurogi
15:30
Kowno
Dworzec autobusowy Kaunas, al. Vytauto 24
43,74 
Przewoźnik: TOKS
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu02 h. 40 min
Taurage
Tauragė, Taurogi
18:20
Kowno
Devintas fortas, ul. Zemaiciu
49,60 
Przewoźnik: TOKS Neo
Autobus: bus
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Taurage
Do miasta Kowno
Do miasta Taurage
Z miasta Kowno
Informacje o trasie autobusu Taurage — Kowno
3
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 33 min.
Szacowany czas podróży
12:55 — 15:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:25 — 19:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)