Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tallinn — Ivangorod

Najlepsza oferta

Codziennie
00:10
Czas przejazdu03 h. 30 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
03:40
Ivangorod
Dworzec autobusowy Ivangorod, ul. Gospitalnaya 2
82,74 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tallinn — Ivangorod w 2019 roku

W poniedziałki
15:01
Czas przejazdu03 h. 49 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
18:50
Ivangorod
Dworzec autobusowy Ivangorod, ul. Gospitalnaya 2
86,17 
Przewoźnik: Baltic shuttle
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu03 h. 50 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
18:50
Ivangorod
Dworzec autobusowy Ivangorod, ul. Gospitalnaya 2
95,74 
Przewoźnik: Baltic shuttle
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu03 h. 50 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
17:50
Ivangorod
Dworzec autobusowy Ivangorod, ul. Gospitalnaya 2
105,31 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Tallinn
Do miasta Ivangorod
Do miasta Tallinn
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu