Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweTallinn – Wilno

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tallinn — Wilno

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
09:00
Czas przejazdu10 h. 15 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
19:15
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
122,81 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Tallinn — Wilno w 2020 roku

Codziennie
09:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
18:40
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
124,12 
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu08 h. 50 min
Tallinn
Przystanek autobusowy Vana-Paaskula, ul. Parnu Mante
18:40
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
124,12 
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Ocena:
Codziennie
22:00
Czas przejazdu08 h. 30 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
06:30
+1 dzień
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
124,12 
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Ocena:
Codziennie
22:20
Czas przejazdu08 h. 10 min
Tallinn
Przystanek autobusowy Vana-Paaskula, ul. Parnu Mante
06:30
+1 dzień
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
124,12 
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Ocena:
Poza pią
11:30
Czas przejazdu09 h. 00 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
20:30
Wilno
Przystanek, ul. Ukmerges 282
126,25 
Przewoźnik: Eurolines Business Class VIP TOKS
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu08 h. 40 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
06:10
+1 dzień
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
132,26 
Przewoźnik: Toks
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu08 h. 25 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
06:55
+1 dzień
Wilno
Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu
149,07 
Przewoźnik: Lux Express Estonia AS
Ocena:
Codziennie
22:50
Czas przejazdu08 h. 05 min
Tallinn
Przystanek autobusowy Vana-Paaskula, ul. Parnu Mante
06:55
+1 dzień
Wilno
Centrum handlowe Panorama, ul. Stirnu
149,07 
Przewoźnik: Lux Express Estonia AS
Ocena:
Poza śro i nie
14:00
Czas przejazdu08 h. 50 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
22:50
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
159,19 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu10 h. 40 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
20:40
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
159,54 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
pon, pią
17:00
Czas przejazdu10 h. 10 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
03:10
+1 dzień
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
173,01 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu10 h. 05 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
16:05
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
182,37 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
Poza wto i sob
18:00
Czas przejazdu09 h. 10 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
03:10
+1 dzień
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
182,37 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
21:40
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
186,70 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu09 h. 55 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
17:55
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
196,41 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu10 h. 00 min
Tallinn
Dworzec autobusowy Tallinn, ul. Lastcode 46
17:00
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
215,11 
Przewoźnik: Lux Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Wilno
Do miasta Tallinn
Z miasta Wilno
Informacje o trasie autobusu Tallinn — Wilno
17
Liczba autobusów w kierunku
9 godz. 14 min.
Szacowany czas podróży
06:00 — 16:05
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:50 — 06:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
66 — 245 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami