Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Szarogród - Żmerynka

19 lis

Rozkład jazdy autobusów Szarogród — Żmerynka w 2018 rok roku

06:05
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 56 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:01
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:15
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:00
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:55
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
08:50
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:50
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
09:30
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:25
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
10:15
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 44 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
10:59
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
11:05
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 56 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:01
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
11:40
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
12:37
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
12:25
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:10
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 56 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
14:26
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
16:30
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 43 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:13
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, sob, nie
17:00
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
Czas przejazdu 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
17:50
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
06:05
Czas przejazdu 56 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

07:01

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
06:05
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
07:01
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВІН-АВТО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:15
Czas przejazdu 45 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

08:00

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
07:15
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
08:00
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
08:00
Czas przejazdu 55 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

08:55

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
08:00
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
08:55
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ШАРГОРОДСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
08:50
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

09:50

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
08:50
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
09:50
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЖМЕРИНСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
09:30
Czas przejazdu 55 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

10:25

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
09:30
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
10:25
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
10:15
Czas przejazdu 44 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

10:59

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
10:15
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
10:59
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ "ВІНПАСТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
11:05
Czas przejazdu 56 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

12:01

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
11:05
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
12:01
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ШАРГОРОДСКОЕ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
11:40
Czas przejazdu 57 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

12:37

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
11:40
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
12:37
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:25
Czas przejazdu 45 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

13:10

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
12:25
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
13:10
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
13:30
Czas przejazdu 56 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

14:26

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
13:30
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
14:26
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВІН-АВТО

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, sob, nie
16:30
Czas przejazdu 43 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

17:13

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
16:30
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
17:13
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПП "АТП КРИВЕШКО"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:00
Czas przejazdu 50 min

Szarogród

Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260

17:50

Żmerynka

3 ЖМЕРИНКА; тел.:

9
17:00
Szarogród
Dworzec autobusowy Szargorod; ul. Lenina 260
17:50
Żmerynka
3 ЖМЕРИНКА; тел.:
  • Autobus
  • БОГДАН 25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ "ВІНПАСТРАНС"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Szarogród
Do miasta Żmerynka
Z miasta Żmerynka