Bilety autobusoweSurgut - Ishim

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Surgut — Ishim

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza śro i pią
11:01
Czas przejazdu14 h. 49 min
Surgut
Surgut City Mall, tr. Yugorsky 38
01:50
+1 dzień
Ishim
Ишим пов. / Ишим, Россия|Тюменская область|
110,00 
Przewoźnik: ИП Коробейников Д.Н.
Autobus: Mercedes (45), а000аа55
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Surgut — Ishim w 2020 roku

pon, czw
11:00
Czas przejazdu14 h. 50 min
Surgut
Surgut City Mall, tr. Yugorsky 38
01:50
+1 dzień
Ishim
Ишим пов. / Ишим, Россия|Тюменская область|
110,00 
Przewoźnik: ИП Коробейников Д.Н.
Autobus: Mercedes (45), а000аа55
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu18 h. 15 min
Surgut
Surgut City Mall, tr. Yugorsky 38
10:15
+1 dzień
Ishim
Ишим пов. / Ишим, Россия|Тюменская область|
180,97 
Przewoźnik: ИП Коробейников Д.Н.
Autobus: Mercedes (45), а000аа55
Ocena:
Codziennie
15:59
Czas przejazdu18 h. 16 min
Surgut
Surgut City Mall, tr. Yugorsky 38
10:15
+1 dzień
Ishim
Ишим пов. / Ишим, Россия|Тюменская область|
183,68 
Przewoźnik: ИП Коробейников Д.Н.
Autobus: Mercedes (45), а000аа55
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Surgut
Do miasta Ishim
Do miasta Surgut
Informacje o trasie autobusu Surgut — Ishim
4
Liczba autobusów w kierunku
16 godz. 32 min.
Szacowany czas podróży
11:00 — 01:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:00 — 10:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
112 — 184 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami