Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweSeda – Ryga

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Seda — Ryga

Najlepsza oferta

Codziennie
19:10
Czas przejazdu02 h. 55 min
Seda
Seda (LV: Valkas raj.: Sedas lauku teritorija), Seda
22:05
Ryga
Sēnīte (7069), Ryga
27,93 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Seda — Ryga w 2020 roku

Codziennie
06:15
Czas przejazdu03 h. 00 min
Seda
Seda (LV: Valkas raj.: Sedas lauku teritorija), Seda
09:15
Ryga
Sēnīte (7069), Ryga
27,93 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
10:45
Czas przejazdu02 h. 50 min
Seda
Seda (LV: Valkas raj.: Sedas lauku teritorija), Seda
13:35
Ryga
Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga
27,93 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu02 h. 55 min
Seda
Seda (LV: Valkas raj.: Sedas lauku teritorija), Seda
15:25
Ryga
Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga
27,93 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu03 h. 00 min
Seda
Seda (LV: Valkas raj.: Sedas lauku teritorija), Seda
17:40
Ryga
Sēnīte (7069), Ryga
27,93 
Przewoźnik: SIA "VTU Valmiera"
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Ryga
Z miasta Ryga

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu