Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Podwołoczyska — Kutno w 2019 rok roku

10:45
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A
Czas przejazdu 15 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
01:50+1 dzień
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
10:45
Czas przejazdu 15 h. 05 min
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A

01:50
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166

174
10:45
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk; ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
12:50
Złoczów
"Przystanek; ul. Stepana Bandery 11"
14:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
17:05
Szeginie
"Dworzec autobusowy; ul. Druszby"
18:45
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
20:00
Nisko
"Przystanek; plac Wolności"
20:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy; ul. gen. Leopolda Okulickiego 3"
21:20
Sandomierz
"Zawichojska - Brama Opatowska; ul. Zawichojska"
21:55
Opatów
"Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19"
23:05
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
00:20
Piotrków Trybunalski
"Dworzec autobusowy; ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12"
01:00
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
01:50
+1 dzień
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska; ul. Łąkoszyńska 166
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kutno
Z miasta Kutno