Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Podwołoczyska — Kutno w 2019 rok roku

Codziennie
10:45
16 godz. 10 min w drodze
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

01:55
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

160,00 
10:45
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
01:55
+1 dzień
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LUX-REISEN SP ZOO
Codziennie
10:45
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

01:50
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

172,13 
10:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
+1 dzień
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux-reisen
  • Neoplan(Free)
Codziennie
10:45
15 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Podwołoczyska

Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A

01:50
+1 dzień

Kutno

Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166

177,29 
10:40
Podwołoczyska
Dworzec autobusowy Pidwoloczysk, ul. Ternopilska 15 A
11:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
12:50
Złoczów
Przystanek, ul. Stepana Bandery 11
14:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
17:05
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
18:45
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
20:00
Nisko
Przystanek, plac Wolności
20:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
21:20
Sandomierz
Zawichojska - Brama Opatowska, ul. Zawichojska
21:55
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
23:05
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
00:20
Piotrków Trybunalski
Dworzec autobusowy, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12
01:00
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
01:50
+1 dzień
Kutno
Biedronka - Łąkoszyńska, ul. Łąkoszyńska 166
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Lux - reisen
  • Neoplan(Free)
Popularne kierunki
Do miasta Kutno
Z miasta Kutno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży