Bilety autobusowePiszczanka - Bracław

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Piszczanka — Bracław

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:20
Czas przejazdu02 h. 04 min
Piszczanka
Przystanek, ul. Koszowoho 10
18:24
Bracław
БРАЦЛАВ,
20,97 
Przewoźnik: ВІН-АВТО
Autobus: БОГДАН-25
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Piszczanka — Bracław w 2020 roku

Codziennie
05:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
Piszczanka
Przystanek, ul. Koszowoho 10
07:20
Bracław
БРАЦЛАВ,
20,97 
Przewoźnik: ПІЩАНСЬКЕ
Autobus: ЭТАЛОН-27
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu02 h. 30 min
Piszczanka
Przystanek, ul. Koszowoho 10
12:20
Bracław
БРАЦЛАВ,
20,97 
Przewoźnik: ПІЩАНСЬКЕ
Autobus: БОГДАН-27
Ocena:
Codziennie
14:40
Czas przejazdu02 h. 20 min
Piszczanka
ПІЩАНКА, вул.Кошового,10
17:00
Bracław
БРАЦЛАВ,
20,97 
Przewoźnik: НЕМИРОВСКОЕ
Autobus: БОГДАН-25
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Piszczanka
Z miasta Bracław
Informacje o trasie autobusu Piszczanka — Bracław
4
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 18 min.
Szacowany czas podróży
05:00 — 07:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:20 — 18:24
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)