Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Dniepr - Piszczanka

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Piszczanka

Najlepsza oferta

Codziennie
19:55
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21:04
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
8,06 
Przewoźnik: ТДВ`НОВОМОСКОВСЬКЕ АТП
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Piszczanka w 2019 roku

Poza nie
08:30
Czas przejazdu01 h. 10 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
09:40
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
8,06 
Przewoźnik: ТДВ`НОВОМОСКОВСЬКЕ АТП
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
12:35
Czas przejazdu01 h. 05 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
13:40
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
8,06 
Przewoźnik: ТДВ`НОВОМОСКОВСЬКЕ АТП
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
16:15
Czas przejazdu01 h. 10 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
17:25
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
8,06 
Przewoźnik: ТДВ`НОВОМОСКОВСЬКЕ АТП
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
18:25
Czas przejazdu01 h. 12 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
19:37
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,43 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza wto
06:22
Czas przejazdu01 h. 05 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:27
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 11 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
09:11
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
10:56
Czas przejazdu01 h. 08 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
12:04
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
11:54
Czas przejazdu01 h. 10 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
13:04
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza śro
13:57
Czas przejazdu01 h. 12 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
15:09
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza nie
14:40
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
15:49
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
15:43
Czas przejazdu01 h. 15 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
16:58
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
16:42
Czas przejazdu01 h. 11 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
17:53
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu59 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:24
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
20:14
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21:23
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
21:24
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,44 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza śro i nie
06:04
Czas przejazdu59 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:03
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
06:05
Czas przejazdu59 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:04
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
06:21
Czas przejazdu01 h. 05 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:26
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
07:59
Czas przejazdu01 h. 11 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
09:10
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:59
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:08
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza wto
09:00
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:09
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
09:44
Czas przejazdu01 h. 23 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
11:07
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
09:45
Czas przejazdu01 h. 23 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
11:08
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
10:57
Czas przejazdu01 h. 08 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
12:05
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
11:55
Czas przejazdu01 h. 10 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
13:05
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП БАБЕНКО В.Е.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
13:04
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
14:13
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza wto
13:05
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
14:14
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
13:56
Czas przejazdu01 h. 12 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
15:08
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
14:39
Czas przejazdu01 h. 09 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
15:48
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
15:42
Czas przejazdu01 h. 15 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
16:57
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
16:43
Czas przejazdu01 h. 11 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
17:54
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
17:36
Czas przejazdu01 h. 08 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
18:44
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
17:37
Czas przejazdu01 h. 08 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
18:45
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
18:24
Czas przejazdu01 h. 12 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
19:36
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
19:24
Czas przejazdu59 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:23
Piszczanka
ПЕСЧАН.(НАЧ), Piszczanka
9,48 
Przewoźnik: ПАО `Севертранс`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Piszczanka
Do miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu