Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Nowa Sól — Przeworsk w 2018 rok roku

22:30
Dworzec autobusowy; ul. Zjednoczenia 1
Czas przejazdu 11 h. 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:24+1 dzień
Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:30
Czas przejazdu 11 h. 54 min
+1 dzień

Nowa Sól

Dworzec autobusowy; ul. Zjednoczenia 1

10:24
+1 dzień

Przeworsk

Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1

78
22:30
Nowa Sól
Dworzec autobusowy; ul. Zjednoczenia 1
22:44
Bytom Odrzański
"Przystanek; ul. Kopernika/Szkolna"
23:10
Głogów
"Dworzec autobusowy; ul. Jedności Robotniczej"
23:35
Polkowice
"Dworzec autobusowy; ul. Młyńska 1"
23:54
Lubin
"Dworzec autobusowy; ul. Marii Skłodowskiej - Curie 12"
00:25
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
01:45
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
03:29
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
04:45
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
05:17
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
06:30
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
08:14
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
08:54
Dębica
"Dworzec autobusowy; ul. Głowackiego 29"
09:40
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
10:04
Łańcut
"Przystanek; ulica Armii Krajowej"
10:24
+1 dzień
Przeworsk
Dworzec autobusowy; plac Fryderyka Chopina 1
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • PKS Zielona Góra

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki