Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Mirhorod — Velyka Bahachka w 2019 rok roku

17:45
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 31 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:16
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:25
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:45
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:10
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
14:45
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:55
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:20
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:20
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:45
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
11:05
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
12:25
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:50
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
17:30
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:55
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
11:40
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:20
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:35
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:12
В.БАГАЧКА АС;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
W poniedziałki
17:45
Czas przejazdu 31 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

18:16

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

3
17:45
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
18:16
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • РУТА (19)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ШАБАЛА Р.I.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:25
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

08:50

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
08:25
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
08:50
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • РУТА (18)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП IВАНОВ I.Г.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

19:10

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
18:45
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
19:10
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • РУТА (18)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП IВАНОВ I.Г.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

13:55

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
13:30
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
13:55
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • АТАМАН (30)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛЕПА С.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
14:45
Czas przejazdu 15 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

15:00

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
14:45
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
15:00
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (29)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ШУПИК М.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:55
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

16:20

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
15:55
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
16:20
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (29)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ШУПИК М.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:20
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

06:45

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
06:20
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
06:45
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • АТАМАН (30)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛЕПА С.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

09:55

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
09:30
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
09:55
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (29)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ШУПИК М.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
11:05
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

11:30

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
11:05
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
11:30
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (29)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ШУПИК М.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
12:25
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

12:50

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
12:25
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
12:50
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • БОГДАН (26)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ФОП ЛЕПА С.А.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
17:30
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

17:55

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
17:30
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
17:55
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • БОГДАН (30)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПрАТ АТП 15339

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:40
Czas przejazdu 25 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

12:05

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
11:40
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
12:05
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • БОГДАН (30)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПрАТ АТП 15339

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:20
Czas przejazdu 35 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

07:55

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

4
07:20
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
07:55
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (29)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:35
Czas przejazdu 37 min

Mirhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9

09:12

Velyka Bahachka

В.БАГАЧКА АС;

5
08:35
Mirhorod
Dworzec autobusowy Mirgorod; ul. Voskresenska 9
09:12
Velyka Bahachka
В.БАГАЧКА АС;
  • Autobus
  • ИКАРУС (45)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТОВ АВТОТРАНССЕРВIС

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Velyka Bahachka
Do miasta Mirhorod
Z miasta Velyka Bahachka
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!