Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Choroł – Myrhorod

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Myrhorod — Choroł

Najlepsza oferta

Codziennie
07:05
Czas przejazdu50 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

07:55

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

5,82 

Rozkład jazdy autobusów Myrhorod — Choroł w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, sob, nie
14:40
Czas przejazdu50 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

15:30

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

6,03 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu01 h. 10 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

14:25

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

6,36 
Codziennie
05:50
Czas przejazdu55 min

Myrhorod

МИРГОРОД АС, вул. Воскресенська, 9

06:45

Choroł

ХОРОЛ АС-2,

6,44 
Codziennie
06:20
Czas przejazdu58 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

07:18

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

6,68 
Codziennie
10:20
Czas przejazdu55 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

11:15

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

6,68 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu50 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

18:00

Choroł

Dworzec autobusowy Khorol-1, ul. Kijowska 11

6,68 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu40 min

Myrhorod

Dworzec autobusowy Mirgorod, ul. Voskresenska 9

16:10

Choroł

Dworzec autobusowy Сhorol-2, ul. Glybokodolynska 27

11,18 
Popularne kierunki
Do miasta Choroł
Do miasta Myrhorod
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu