Bilety autobusoweLotnisko-Mediolan-Bergamo-BGY - Brescia

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY) — Brescia

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
05:10
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo dworzec autobusow (strefa przyjazdu), trasa A4
06:10
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
56,32 
Przewoźnik: Autostradale
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY) — Brescia w 2022 roku

Codziennie
08:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo dworzec autobusow (strefa przyjazdu), trasa A4
09:40
Brescia
Dworzec autobusowy, ul. Solferino 6
56,32 
Przewoźnik: Autostradale
Ocena:
W poniedziałki
13:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
14:15
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
157,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
11:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
12:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
160,65 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
18:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
19:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
160,65 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
07:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
08:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
162,99 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
12:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
13:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
162,99 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
164,03 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
17:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
165,37 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
13:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
14:55
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
167,55 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
06:50
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
169,58 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
06:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
07:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
169,62 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią
23:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
00:15
+1 dzień
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
171,35 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
05:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
06:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
172,48 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
04:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
05:35
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
176,69 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
23:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
00:30
+1 dzień
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
214,22 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:40
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
222,30 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
11:25
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
12:25
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
223,38 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro, pią
12:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
13:30
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
223,53 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
17:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
18:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
223,53 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:15
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
224,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
19:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
20:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
224,95 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
14:15
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
15:15
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
226,80 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
08:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
232,48 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, wto
17:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
18:30
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
236,19 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
07:45
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
08:45
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
236,54 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, czw
09:30
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
10:30
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
15:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
16:35
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
22:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
23:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,14 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
14:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
15:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,33 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
09:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,41 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
07:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
10:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
12:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
21:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,46 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:50
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,51 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
17:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
18:50
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,51 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
19:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
20:35
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,51 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
21:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
22:35
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
237,51 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, śro
11:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
12:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
239,01 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
16:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
17:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
239,01 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
08:05
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
09:05
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
240,96 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
pon, pią, sob
08:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
09:50
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
240,96 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
W poniedziałki
10:35
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
11:35
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
240,96 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
13:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
241,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
14:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
241,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
15:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
241,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
17:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
241,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Lotnisko Bergamo (strefa odlotów), ul. Aeroporto
18:00
Brescia
Dworzec kolejowy, ul. Stazione 86
241,47 
Przewoźnik: GoOpti
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Brescia
Do miasta Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY)
Informacje o trasie autobusu Lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY) — Brescia
104
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
00:00 — 01:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:45 — 00:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
58 — 333 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami