Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweKrzywy-Róg - Apostołowo

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Krzywy Róg — Apostołowo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:30
Czas przejazdu40 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
16:10
Apostołowo
АПОСТОЛ.ПОВ., Apostołowo
8,62 
Przewoźnik: ПП `АВТОПРИГОРОД`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Róg — Apostołowo w 2021 roku

Poza nie
10:20
Czas przejazdu57 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
11:17
Apostołowo
АПОСТОЛ.ПОВ., Apostołowo
8,62 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: MEРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu01 h. 00 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
15:50
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
9,33 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza nie
19:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
20:55
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
9,33 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:55
Czas przejazdu01 h. 00 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
09:55
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
9,70 
Przewoźnik: ТДВ`НОВОТРОIЦЬКЕ АТП`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
14:15
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
9,70 
Przewoźnik: ООО `ИКСОРА`г.ХЕРСОН
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:50
Czas przejazdu01 h. 45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
10:35
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
10,09 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu01 h. 35 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
13:55
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
10,09 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
W poniedziałki
17:00
Czas przejazdu01 h. 45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
18:45
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
10,09 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, śro
07:35
Czas przejazdu39 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
08:14
Apostołowo
АПОСТОЛ.ПОВ., Apostołowo
10,82 
Przewoźnik: ПрАТ `МАРИУПОЛЬ-АВТО`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
Poza nie
08:15
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
09:00
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
10,96 
Przewoźnik: ПП`БАХМУТ-АЛЬФА`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
Poza nie
12:00
Czas przejazdu01 h. 00 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
13:00
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
11,31 
Przewoźnik: ДП `ТРАНС-ЭКСПРЕС 3`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu57 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
15:57
Apostołowo
АПОСТОЛ.ПОВ., Apostołowo
11,31 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Poza nie
06:45
Czas przejazdu55 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
07:40
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
12,06 
Przewoźnik: ООО `АУДИТ-Авто`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Apostołowo
Informacje o trasie autobusu Krzywy Róg — Apostołowo
14
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 3 min.
Szacowany czas podróży
06:45 — 07:40
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:55 — 20:55
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)