Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweDniepr - Apostołowo

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Apostołowo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
15:20
Czas przejazdu03 h. 50 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
19:10
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
23,75 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Apostołowo w 2021 roku

Codziennie
12:30
Czas przejazdu03 h. 20 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
15:50
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
23,84 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
15:45
Czas przejazdu03 h. 25 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Dniepro-2, prospekt Bohdana Khmelnyckoho 29R
19:10
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
23,84 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
17:35
Czas przejazdu03 h. 15 min
Dniepr
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:50
Apostołowo
Dworzec autobusowy Apostolovo, ul. Vokzalna 35
23,84 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Z miasta Apostołowo
Informacje o trasie autobusu Dniepr — Apostołowo
4
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 27 min.
Szacowany czas podróży
12:30 — 15:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:35 — 20:50
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23 — 23 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami