Bilety autobusoweKowale-Oleckie - Gołdap

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kowale Oleckie — Gołdap

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:20
Czas przejazdu20 min
Kowale Oleckie
Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Centrum
16:40
Gołdap
Gołdap, Gołdap, Dworzec Autobusowy
7,35 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kowale Oleckie — Gołdap w 2022 roku

Poza nie
00:55
Czas przejazdu20 min
Kowale Oleckie
Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Centrum
01:15
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
8,40 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
W poniedziałki
03:00
Czas przejazdu20 min
Kowale Oleckie
Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Centrum
03:20
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
8,40 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
19:25
Czas przejazdu20 min
Kowale Oleckie
Kowale Oleckie, Kowale Oleckie, Centrum
19:45
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
8,40 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kowale Oleckie
Do miasta Gołdap
Z miasta Gołdap
Informacje o trasie autobusu Kowale Oleckie — Gołdap
4
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 20 min.
Szacowany czas podróży
00:55 — 01:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:25 — 19:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17 — 17 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami