Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweGołdap – Olecko

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Gołdap — Olecko

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
10:15
Czas przejazdu40 min
Gołdap
Gołdap, Gołdap, Dworzec Autobusowy
10:55
Olecko
Olecko, Olecko, Dworzec Autobusowy ul. Wojska Polskiego
9,45 
Przewoźnik: Polonus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Gołdap — Olecko w 2020 roku

Codziennie
04:40
Czas przejazdu40 min
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
05:20
Olecko
Dworzec autobusowy, ul. Wojska Polskiego 16
10,50 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
W poniedziałki
14:50
Czas przejazdu40 min
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
15:30
Olecko
Dworzec autobusowy, ul. Wojska Polskiego 16
10,50 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:
Codziennie
22:25
Czas przejazdu40 min
Gołdap
Przystanek, ul. Polna
23:05
Olecko
Dworzec autobusowy, ul. Wojska Polskiego 16
10,50 
Przewoźnik: BUT Żak Tourist
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Gołdap — Olecko
4
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 40 min.
Szacowany czas podróży
04:40 — 05:20
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
22:25 — 23:05
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
11 — 11 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami