Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jasło — Ferrara

Najlepsza oferta

pon, czw
12:20
Czas przejazdu20 h. 40 min
+1 dzień

Jasło

JASLO, Dworzec autobusowy, st. 1, Dworcowa 38

09:00
+1 dzień

Ferrara

FERRARA, Stazione FS Bar Fiorella

264,18 

Rozkład jazdy autobusów Jasło — Ferrara w 2019 rok roku

W poniedziałki
08:15
Czas przejazdu19 h. 35 min
+1 dzień

Jasło

Dworzec Kolejowy, ul. Alojzego Metzgera

03:50
+1 dzień

Ferrara

Dworzec kolejowy - parking, Ferrara

310,00 
W poniedziałki
03:00
Czas przejazdu19 h. 30 min

Jasło

PKP, Jasło

22:30

Ferrara

AUTOGRILL Po ovest st.benz OMV, Ferrara

350,00 
Popularne kierunki
Z miasta Jasło
Do miasta Ferrara
Do miasta Jasło
Z miasta Ferrara
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu