Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Ferrara — Jasło w 2018 rok roku

18:15
FERRARA; Stazione FS Bar Fiorella
Czas przejazdu 21 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Jaslo; ulica Dworcowa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, sob
15:40
Dworzec kolejowy - parking; Ferrara
Czas przejazdu 20 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:05+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Alojzego Metzgera
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
02:00
AUTOGRILL Po est st. benz TOTAL ERG; Ferrara
Czas przejazdu 19 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
PKP; Jasło
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, śro, czw, sob
18:15
Czas przejazdu 21 h. 20 min
+1 dzień

Ferrara

FERRARA; Stazione FS Bar Fiorella

15:35
+1 dzień

Jasło

Dworzec autobusowy Jaslo; ulica Dworcowa

311
18:15
Ferrara
FERRARA; Stazione FS Bar Fiorella
15:35
+1 dzień
Jasło
Dworzec autobusowy Jaslo; ulica Dworcowa
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
15:40
Czas przejazdu 20 h. 25 min
+1 dzień

Ferrara

Dworzec kolejowy - parking; Ferrara

12:05
+1 dzień

Jasło

Dworzec Kolejowy; ul. Alojzego Metzgera

344
15:40
Ferrara
Dworzec kolejowy - parking; Ferrara
12:05
+1 dzień
Jasło
Dworzec Kolejowy; ul. Alojzego Metzgera
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MIS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:00
Czas przejazdu 19 h. 00 min

Ferrara

AUTOGRILL Po est st. benz TOTAL ERG; Ferrara

21:00

Jasło

PKP; Jasło

390
02:00
Ferrara
AUTOGRILL Po est st. benz TOTAL ERG; Ferrara
21:00
Jasło
PKP; Jasło
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EURORES

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Ferrara
Do miasta Jasło
Do miasta Ferrara
Z miasta Jasło
Podróż powrotna: