Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Homel — Bryansk

Najlepsza oferta

Poza sob
05:30
Czas przejazdu04 h. 30 min

Homel

Klub gier Wulkan, ulitsa Kisyelyova 2

10:00

Bryansk

Linija 2, al. Moskowsky 4A

42,00 

Rozkład jazdy autobusów Homel — Bryansk w 2019 roku

W poniedziałki
01:45
Czas przejazdu05 h. 10 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

06:55

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

42,59 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu05 h. 45 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

13:45

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

42,93 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu04 h. 50 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

11:30

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

48,61 
Codziennie
07:10
Czas przejazdu04 h. 50 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

12:00

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

48,61 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu05 h. 15 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

17:45

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

48,61 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu05 h. 50 min

Homel

Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1

20:50

Bryansk

Dworzec autobusowy Bryansk, ul. Peresveta 1A

48,61 
Popularne kierunki
Z miasta Homel
Do miasta Bryansk
Do miasta Homel
Z miasta Bryansk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu